Контактна інформація закладу
Одеський медичний інститут
Вул. Фонтанська дорога 23А
Телефон 0635191341
Еmail omi.mgu@gmail.com
Графік роботи: 8.30-16.00


Директор Одеського медичного інституту МГУ
доцент, к.мед.н. Шутурмінський В.Г.>

Заступник директора Одеського медичного інституту,
професор, д.мед.н. Романчук О.П.
відкриття Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету

Одеський медичний інститут Міжнародного гуманітарного університету був створений у  січні 2009 року.
Після процесу підготовки та оформлення документів була отримана ліцензія на надання освітніх послуг навчальними закладами пов'язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до фахівця.
Перша ліцензія в галузі знань 1202 «Фармація» для підготовки фахівців за спеціальністю «Технологія парфумерно-косметичних засобів» отримана на 25 осіб.
В основу навчального процесу було взято затверджені навчальні програми Міністерства освіти та науки України та Міністерства охорони здоров'я України.
 Перший набір був здійснений в 2010-2011 навчальному році і в 2011 році отримана ліцензія на підготовку бакалавра за спеціальністю «Фармація» на 50 осіб.
Відповідно до навчальної програми було сформовано кілька напрямків (загальна і клінічна фармакологія, технологія лікарських засобів, медична хімія, біологія та фармакогнозія) і створена кафедра загальної та клінічної фармакології.


Колектив Одеського медичного інституту (2017). Справа наліво: Маліновський В.О., Самбурський С.Е., Іванова Т.В., Смирнова Г.В., Кісіль С.М., Антіпов М.Г., Шутурмінський В.Г., Бічева Ю. В., Чулак Л.Д., Маркіна Е.Л., Хоменко Т.В., Бачеріков В.А., Романчук О.П., Серединко І.П.Директором Одеського медичного інституту та медичного коледжу Міжнародного гуманітарного університету з перших днів заснування була призначена доктор медичних наук, професор Пекліна Галина Петрівна, яка протягом 7 років очолювала інститут та коледж.
У 2012 році було отримано ліцензію на підготовку фахівців за спеціальністю «Стоматологія» на 25 осіб. Було створено кафедру загальної стоматології, яку очолила доктор медичних наук, професор Зубкова Людмила Петрівна.
У грудні 2016 року Одеський медичний інститут Міжнародного гуманітарного університету очолив Шутурмінський Віталій Григоровичк.мед.н., доцент. Захистив дисертацію на тему «Репаративний остеогенез при вживлянні імплантатів з покриттям» у спеціалізованій раді при  Українській стоматологічній медичній академії у 1998 р. З 1996 р. до 2002 р. працював на посаді асистента, а з 2002 р. – доцента кафедри ортопедичної стоматології Одеського державного медичного університету. З 2000 до 2014 року – заступник директора медичного коледжу Одеського національного медичного університету. Завершив дисертаційну роботу на тему «Розробка нової технології виготовлення знімних пластинчатих протезів для профілактики протезних стоматитів»
Нагороджений грамотами Міського голови та Голови Одеської обласної адміністрації за значні досягнення в науковій діяльності.
Є автором 186 публікацій серед них – 18 в зарубіжних фахових виданнях, 2 підручників, 6 учбових посібників, 1 атласу, більш ніж 20 патентів України на винаходи.


Вручення дипломів першому випуску лікарів-стоматологів в МГУ (червень 2017 року)

В Одеському медичному інституті максимум уваги приділяють практичній підготовці. За адресою вул. Академічна, 30 працює сучасна стоматологічна клініка, яка є учбовою базою для майбутніх стоматологів. Тут студенти, під керівництвом досвідчених стоматологів, опановують навички роботи і удосконалюють свою майстерність. Загальна площа ультрасучасної клініки складає більше 500 квадратних метрів відведені під учбові аудиторії. Тринадцять учбово-клінічних кабінетів забезпечені найсучаснішим стоматологічним устаткуванням, зручними кріслами і бормашинами з сенсорним включенням світла. На високому рівні оснащені й кабінети зубопротезування. Саме тут майбутні лікарі складають й державні іспити.


СпівробітникиКударенко Василиса Іванівна-лаборант ОМІ МГУІванова Тетяна Володимирівна - лаборант ОМІ МГУ та медичного коледжу ОМІ МГУБічева Юлія Володимирівна- лаборант ОМІ МГУОдеський медичний інститут – активний учасник наукового і культурного життя. Щороку в Одеському медичному інституті проводяться власні наукові конференції, семінари на яких викладачі та студенти виступають с доповідями. В 2018 році відкрито аспірантуру зі стоматології.


Професор Пекліна Г.П. розпочинає науково-практичну конференцію, 2016 рікУчасники науко-практичної студентської конференції, 2017 рік


В 2014 році ОМІ відсвяткувало свій перший 5-річний ювілей. Наші студенти та викладачі активно прийняли участь у цього заході. А також студенти влаштували незабутнє свято до Дня Вчителя.

Святкування 5-и річчя заснування Одеського медичного інституту.Участь студентів в святковій програмі до Дня Вчетеля.


В 2017 році відбулося святкове дійство на честь святкування 15- річчя МГУ, де відбулося грандіозне шоу «Міс МГУ» і наші студентки-дівчата прийняли у ньому участь.

Представниця від ОМІ на конкурсі «Міс Міжнародного гуманітарного університету»На подіумі студентка Одеського медичного інституту


Влітку 2018 року студенти ОМІ прийняли участь у щорічній спортакіаді «Літні Ігри», де були нагородженні грамотами з футболу.

Грамоти переможцям у спортивних змаганнях


Неодноразова переможниця міжнародних баскетбольних змагань - студентка спеціальності 221 Стоматологія
Сергєєва Юлія Костятинівна


Такі яскраві моменти служать прикладом того, що наші студенти приймають активну участь у культурно-освітницькій діяльності Медичного інституту.
Студенти Одеського медичного інституту та медичного коледжу Міжнародного гуманітарного університету разом з викладачами приймають активну участь в проведенні суботників, конкурсах краси, допомагають в організації проведення дня відкритих дверей, представляють університет на різноманітних спортивних змаганнях на яких здобувають призові місця. Студент 1-го курсу Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету Шах Зохур, який навчається за  спеціальністю «Стоматологія», нещодавно вперше взяв участь у змаганнях зі спортивного самбо за програмою ХХV обласних студентських ігор серед вищих навчальних закладів IV рівня акредитації, що відбулися у спортивному комплексі «Динамо». На цих змаганнях, незважаючи на обмежений досвід і незначну бойову практику змагань, Шах Зохур проявив волю до перемоги і лише за очками програв фінальну сутичку, здобувши срібну нагороду.