Директор Одеського медичного інституту МГУ
доцент, к.мед.н. Шутурмінський В.Г.>

Заступник директора Одеського медичного інституту,
професор, д.мед.н. Романчук О.П.Одеський медичний інститут Міжнародного гуманітарного університету був створений у  січні 2009 року.
Після процесу підготовки та оформлення документів була отримана ліцензія на надання освітніх послуг навчальними закладами пов'язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до фахівця.
Перша ліцензія в галузі знань 1202 «Фармація» для підготовки фахівців за спеціальністю «Технологія парфумерно-косметичних засобів» отримана на 25 осіб.
В основу навчального процесу було взято затверджені навчальні програми Міністерства освіти та науки України та Міністерства охорони здоров'я України.
 Перший набір був здійснений в 2010-2011 навчальному році і в 2011 році отримана ліцензія на підготовку бакалавра за спеціальністю «Фармація» на 50 осіб.
Відповідно до навчальної програми було сформовано кілька напрямків (загальна і клінічна фармакологія, технологія лікарських засобів, медична хімія, біологія та фармакогнозія) і створена кафедра загальної та клінічної фармакології.


Колектив Одеського медичного інституту (2017). Справа наліво: Маліновський В.О., Самбурський С.Е., Іванова Т.В., Висловух А.В., Кісіль С.М., Антіпов М.Г., Шутурмінський В.Г., Бічева Ю. В., Чулак Л.Д., Маркіна Е.Л., Хоменко Т.В., Бачеріков В.А., Романчук О.П., Серединко І.П.Директором Одеського медичного інституту та медичного коледжу Міжнародного гуманітарного університету з перших днів заснування була призначена доктор медичних наук, професор Пекліна Галина Петрівна, яка протягом 7 років очолювала інститут та коледж.
У 2012 році було отримано ліцензію на підготовку фахівців за спеціальністю «Стоматологія» на 25 осіб. Було створено кафедру загальної стоматології, яку очолила доктор медичних наук, професор Зубкова Людмила Петрівна.
У грудні 2016 року Одеський медичний інститут Міжнародного гуманітарного університету очолив Шутурмінський Віталій Григоровичк.мед.н., доцент. Захистив дисертацію на тему «Репаративний остеогенез при вживлянні імплантатів з покриттям» у спеціалізованій раді при  Українській стоматологічній медичній академії у 1998 р. З 1996 р. до 2002 р. працював на посаді асистента, а з 2002 р. – доцента кафедри ортопедичної стоматології Одеського державного медичного університету. З 2000 до 2014 року – заступник директора медичного коледжу Одеського національного медичного університету. Завершив дисертаційну роботу на тему «Розробка нової технології виготовлення знімних пластинчатих протезів для профілактики протезних стоматитів»
Нагороджений грамотами Міського голови та Голови Одеської обласної адміністрації за значні досягнення в науковій діяльності.
Є автором 186 публікацій серед них – 18 в зарубіжних фахових виданнях, 2 підручників, 6 учбових посібників, 1 атласу, більш ніж 20 патентів України на винаходи.


Вручення дипломів першому випуску лікарів-стоматологів в МГУ (червень 2017 року)Студенти Одеського медичного інституту та медичного коледжу Міжнародного гуманітарного університету разом з викладачами приймають активну участь в проведенні суботників, конкурсах краси, допомагають в організації проведення дня відкритих дверей, представляють університет на різноманітних спортивних змаганнях на яких здобувають призові місця. Студент 1-го курсу Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету Шах Зохур, який навчається за  спеціальністю «Стоматологія», нещодавно вперше взяв участь у змаганнях зі спортивного самбо за програмою ХХV обласних студентських ігор серед вищих навчальних закладів IV рівня акредитації, що відбулися у спортивному комплексі «Динамо». На цих змаганнях, незважаючи на обмежений досвід і незначну бойову практику змагань, Шах Зохур проявив волю до перемоги і лише за очками програв фінальну сутичку, здобувши срібну нагороду.