Новини Університету

В цей день в черговий раз Сергій Васильович Ківалов очолив виїзну робочу групу за погодженням ходу робіт завершального етапу будівництва школи майбутнього, орієнтованої на духовне виховання підростаючого покоління. Профіль школи - загальноосвітня церковно-приходська. У нашій країні - це перший і поки єдиний досвід за весь час існування незалежної держави Україна. Але це - не єдина особливість школи, яку скоріше можна назвати
Детальніше...

У одеських вчених з Міжнародного гуманітарного університету склалися міцні наукові зв'язки з провідними вузами світу, такими, як: Хайльброннскій університет і Німецький університет адміністративних наук (Німеччина), Університет Луисвилла (США) і Університет Аліканте (Іспанія) та інші.
Детальніше...

20 вересня пройшов перший день IV Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи ефективних управлінських рішень у бізнесі та проектах», організованої кафедрою бізнес-адміністрування і корпоративної безпеки Інституту права, економіки та міжнародних відносин Міжнародного гуманітарного університету.

Детальніше...

Шановні абітурієнти, нагадуємо Вам, що до 10 жовтня триває прийом документів для вступу до магістратури Міжнародного гуманітарного університету.
Навчання в магістратурі - найважливіший етап здобуття вищої освіти, що дає не лише важливі професійні знання по тій або іншій спеціальності, але і навички наукового аналізу явищ і процесів, що відбуваються в житті. 

Детальніше...

Відразу кілька турнірів з тхеквандо пройшли на вихідних в спортивному комплексі Міжнародного гуманітарного університету на 8-й станції Великого фонтану. В рамках кубка «Чорного моря» відбулися чемпіонати України серед дорослих та юніорів, а також регіональні змагання серед дітей. В цілому кубок «Чорного моря» зібрав 400 спортсменів з усіх регіонів України. Це дасть можливість тренерам збірних сформувати національні команди практично у всіх вікових категоріях для участі в міжнародних стартах.

Детальніше...