Новини Університету

Запрошення на участь 
в XI Міжнародному студентському фотоконкурсі "Гаряча Крига"
Травень-червень 2020 року
Київ, Україна

Організатор Конкурсу: Київський національний університет технологій та дизайну.

Номiнації Конкурсу: "Світ навколо тебе", "Fashion-фотографія", "Фотографiка", "Концептуальна фотографiя".

Детальніше...

VI Міжнародна мультидисциплінарна конференція “Чорноморські наукові студії” відбудеться 15 травня 2020 року. Міжнародний гуманітарний університет проводить чергову Міжнародну мультидисциплінарну конференцію “Чорноморські наукові студії”. До участі запрошуються науково-педагогічні працівники вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, практики, аспіранти, магістранти, студенти. Деталі Міжнародна мультидисциплінарна конференція “Чорноморські наукові студії”


«Наша сила - в нашій єдності!» - цей вислів якнайкраще передає суть сьогоднішнього державного свята. Починаючи з 22 січня 1999 року в нашій країні на офіційному рівні відзначається День Соборності України. Ця пам'ятна дата увічнила собою найважливішу віху в історії нашої держави - проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Доленосний документ був проголошений на Софійській площі в Києві 22 січня 1919 року, а роком раніше в цю ж саму дату відбулася ще одна значуща подія в історії українського народу - підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки.

Детальніше...

«Хрещення Господнє - це завершальний з числа трьох великих свят різдвяного циклу, які ми відзначаємо в січні. Світле свято Хрещення було встановлено на згадку про хрещення Ісуса Христа, його відносять до дванадесятих - 12 найважливішим церковним святам, присвяченим подіям земного життя Ісуса Христа і Пресвятої Богородиці.
Детальніше...

У суботу, 25 січня, о 9:00 в студентському храмі Святої мучениці Татіани на четвертій станції Великого Фонтану відбудеться божественна літургія в День пам'яті Святої мучениці Татіани. Святкове богослужіння проведе митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. З ініціативи почесного громадянина міста Одеси та Одеської області Сергія Ківалова по закінченні богослужіння о 11:00 на всіх чекає святковий благодійний обід.
Детальніше...

«Перша зірка, яскраво впевнено засяяла на вечірньому небі, сповіщає всім благу звістку - Христос народився! З 6-го на 7-е січня Православна Церква відзначає один з найголовніших свят у році - Різдво Христове. У цей день віруючі згадують подію народження во плоті Спасителя всього роду людського, подія настільки важлива, що саме від нього ведеться сучасне літочислення.

Детальніше...