Новини Університету


Міжнародний гуманітарний університет сумісно з Одеським регіональним центром якості освіти запрошує абітурієнтів та батьків на Оnline зустріч, яка присвячена  змінам у вступній кампанії 2020 та проведення ЗНО, яка відбудеться 4 червня о 12:00 в онлайн трансляції:

Детальніше...

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи ефективних управлінських рішень у бізнесі та проектах», яка відбудеться 17-18 вересня 2020 року в Міжнародному гуманітарному університеті за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 33.

Тематичні напрямки конференції (секції):

Детальніше...

В Інституті права, економіки та міжнародних відносин відбулася щорічна наукова VIІ Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Глобалізація: співвідношення міжнародних та національних економічних інтересів», яка була організована д.е.н., зав. кафедри менеджменту Деркач Т.В. У зв’язку із карантинним режимом захід відбувся в онлайн-форматі на платформі «ZOOM».
Детальніше...

Якщо Ви маєте диплом спеціаліста або магістра, то Ви маєте можливість вступити до магістратури Міжнародного гуманітарного університету за результатами вступних іспитів, які проходитимуть в університеті. Вступ здійснюється на наступні спеціальності:
• Правоохоронна діяльність;

Детальніше...

Увага випускників бакалаврів, спеціалістів, магістрів !

Продовжується реєстрація на ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови) та ЄФВВ(єдине фахове вступления випробування) та продовжиться до 5 червня! Для реєстрації Вам необхідно:
Детальніше...

В Міжнародному гуманітарному університеті до чергової Всеукраїнської міждисциплінарної конференції «Чорноморські наукові студії», яка відбувається щорічно з нагоди Дня науки України, відзначили найкращих науково-педагогічних працівників, аспірантів та докторантів університету. Не дивлячись на усі виклики та перешкоди для здійснення наукової діяльності в нашій країні, минулий рік став успішним для науковців МГУ.

Детальніше...

З метою покращення освітнього процесу та його відповідності потребам суспільства та науки, Міжнародний гуманітарний університет проводить модернізацію освітніх та освітньо-наукових програм. Зокрема, у зв’язку з оновленням Освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії зі спеціальності 073 «Менеджмент» прохання до усіх стейкхолдерів, а саме академічного персоналу, роботодавців та здобувачів вищої освіти надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту освітньо-наукової програми «Менеджмент» (PhD) (завантажити) до 21 червня 2020 р. на електронну адресу: vice-rector@mgu.edu.ua
Детальніше...

ІПЕМВ спільно з ОМІ оголошує набір на освітню програму "МЕНЕДЖМЕНТ З ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я". Фундаментальна програма для випускників бакалаврських програм. Дає можливість випускникам бути всебічно підготовленими для початку кар'єри в приватному, недержавному чи урядовому секторі охорони здоров’я. Місія програми - підготовка спеціаліста на перетині галузей менеджменту, охорони здоров'я та економіки, готового успішно розпочати кар'єру в одній з цих галузей.

Детальніше...

«В третью субботу мая в Украине традиционно отмечают национальный День науки. 
Наше государство имеет мощнейший научный потенциал, представленный высоким процентом граждан с высшим образованием, а также большим количеством учреждений высшего образования и исследовательских центров. Вместе с тем, ввиду недостаточного государственного финансирования, украинская наука претерпевает серьезные трудности.

Детальніше...