З кожним роком кількість бажаючих відпочити за межами нашої країни стає все більшою. Як туристу вибрати країну, організувати поїздку і оформити всі необхідні документи? У цих питаннях допоможе розібратися менеджер з туризму.
В Міжнародному гуманітарному університеті на кафедрі менеджменту ведеться підготовка менеджерів зі спеціалізації «Міжнародний та національний туризм».
Переваги цієї професії: туристична галузь одна з найбільш вигідних і перспективних; можливість відвідати багато країн; достойна зарплатня; і азарт, звичайно в цій галузі працюють справжні фанати, які не проміняють турбізнес ні на що інше.
За детальною інформацією звертайтесь цілодобово на гарячу лінію:0487198838. Чекаємо на вас за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 33. Приймальна комісія працює без вихідних!