Міжнародна співпраця у сфері науки та освіти є одним з пріоритетних напрямків діяльності Міжнародного гуманітарного університету. У цьому році делегація МГУ відвідала провідний науковий та навчальний заклад Республіки Польща Варшавський університет. Результатом зустрічі стала домовленість про сумісні дослідницькі проекти, обмін студентами, взаємне визнання освітніх програм.

Особливо хочеться відзначити, що найактивніші студенти ІПЕМВ будуть мати можливість щорічно відвідувати літню школу на базі Варшавського університету. На теперішній час студентка ІПЕМВ спеціальності «Право» Маргарита Поліщук відвідує літню школу на базі Варшавського університету.

Програма школи складається з циклу лекцій і семінарів (один семінар на вибір, відповідно до тем, наукових зацікавлень і досліджень учасників школи) та навчальних турів щодо історії мистецтва і культури, а також включає презентації інституцій, архівів і наукових бібліотек. Студенти мають можливість ознайомлення із ситуацією в науковій галузі, знайомство з новим оточенням і видатними вченими, оцінка ресурсів польських архівів і бібліотек.

Учасники, які виконають всі визначені програмою вимоги, отримають диплом літньої школи.