В Міжнародному гуманітарному університеті працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад. Але ж, для того, щоб підтримувати такий рівень, необхідно постійно працювати над собою. Усі викладачі університету регулярно підвищують свою професійну кваліфікацію за кордоном, проходячи стажування і беручи участь в наукових конференціях. Це стосується викладачів різних підрозділів МГУ. А зараз - декілька слів про те, як це відбувається в Інститут права, економіки та міжнародних відносин.
В період з 21 по 23 березня 2018 р. доцент кафедри менеджменту, к.е.н. Кобилянська Алла Валеріївна проходила  стажування в інституціях Євросоюзу в м. Брюссель. Стажування стало можливим після успішного проходження серії навчальних тренінгів з питань методики аналізу та наближення українського законодавства до законодавства ЄС в межах Угоди про Асоціацію та ПВЗВТ, що тривали чотири місяці та проводились під патронатом Міністерства закордонних справ ФРН.
Цього року, за ініціативи президента Міжнародного гуманітарного університету, академіка Ківалова С. В. делегація МГУ відвідала провідний науковий та навчальний заклад Республіки Польща Варшавський університет. Протягом трьох днів представники Університету мали робочі зустрічі з деканом факультету політичних наук та міжнародних відносин, професором Станіславом Суловскім та директором інституту Європеістики , професором Костянтином Адамом Войташчиком. Обговорювалися питання сумісних дослідницьких проектів, обміну студентами, взаємного визнання освітніх програм. В рамках програми візиту професор Н.М. Крестовська прочитала публічну лекцію для студентів та аспірантів Інституту європеїстики Варшавського університету.