Ми продовжуємо розповідати Вам про можливості практики, які мають студенти Міжнародного гуманітарного університету. На черзі – факультет лінгвістики та перекладу.

Вільне володіння мовою не можливо без його використання в роботі, без спілкування з його носіями. Цього року студенти факультету проходили літню практику в Туристичному інформаційному центрі Одеси. Практика проходила близько 3 годин в день, що дозволило майбутнім перекладачам отримати досить досвіду. Спочатку для студентів провели ознайомчий інструктаж, а потім вони поділилися на групи і обрали відповідні райони міста: центр, Аркадія, тощо. Робота полягала в тому, щоб проінформувати, підказати, показати і пояснити туристам, що приїхали в наше місто, інформацію про пам'ятки, про різні екскурсійні програми, про курортні зони. Практиканти розмовляли з представниками таких країн, як: Китай, США, Канада, Ізраїль і Румунія.

Це – лише один приклад практики студентів, які також проходять стажування у туристичних фірмах, бюро перекладів, за кордоном.