Ми вже розповідали Вам, як на практиці відточують свої навички студенти Одеського медичного інституту та майбутні перекладачі. Студенти факультету мистецтва та дизайну також не обмежуються лише теорією. В основу освіти, яку отримують студенти факультету мистецтва і дизайну, кафедри кіно і телебачення, закладена модель поступового занурювання у фахову діяльність. Передбачено проходження різноманітних практик на базі провідних ТРК, де студенти мають можливість не тільки знайомитися з виробництвом, але й спробувати свої можливості у створенні сюжетів для ефірних програм.
Протягом навчання студенти факультету мають можливість дізнатися більше про шляхи успішного професійного росту, отримати відповіді на хвилюючі їх питання, спілкуючись з відомими творчими особистостями, вчаться працювати з камерою, встановлювати світло та здійснювати монтаж, пишуть сценарії, знімають, монтують свої учбові, курсові і дипломні фільми.
Наприкінці навчання студенти виконують дипломні кваліфікаційні екранні роботи.