Сьогодні, в епоху глобалізації, міжнародна складова освіти стає все більш важливою. Отже, коротко про стажування студентів різних інститутів та факультетів Міжнародного гуманітарного університету.
Щорічно студенти факультету лінгвістики та перекладу приймають участь у міжнародних програмах обміну, в рамках яких проходять міжнародну практику у різних країнах світу, де мають можливість спілкуватися з носіями іноземної мови, безкоштовно навчатися на курсах іноземної мови, отримувати стипендію і подорожувати. Один з прикладів - міжнародна програма обміну для філологів-перекладачів в Сполучених штатах Америки. Щорічно студенти факультету лінгвістики та перекладу проходять стажування на сучасних круїзних лайнерах на посадах дитячого аніматора, менеджера круїзного бюро, адміністратора Reception та Spa. Окрім підвищення рівня володіння іноземною мовою, студенти знайомляться з культурою різних країн, а також збагачують особистий і професійних досвід.