«У першу неділю жовтня українські педагоги відзначають своє професійне свято - День учителя. Всі ми пам'ятаємо про це свято ще з дитинства, коли вітали своїх наставників, говорили їм теплі слова і щирі побажання. Напевно, складно переоцінити роль Вчителя в суспільстві і в житті кожної людини. Перед педагогами стоїть найважливіше завдання - виховувати підростаюче покоління, а значить, створювати майбутнє нашої країни. Беручи до уваги важливість професії вчителя, держава повинна створювати гідні умови життя і праці для педагогів. Щоб навчальний процес був максимально ефективний, школи повинні бути комфортними для учнів і вчителів, оснащені всім необхідним сучасним обладнанням. Саме з урахуванням цих вимог ми зводимо в нашому місті першу в Україні Загальноосвітню церковно-приходську школу, орієнтовану на духовне виховання дітей. Тут діти будуть всебічно розвиватися - інтелектуально, творчо і фізично. Будівельні роботи вже добігають кінця, а на даний момент ми займаємося підбором педагогічного колективу. Дорогі вчителі! З нагоди професійного свята дозвольте висловити вам найщирішу подяку за ваші добрі серця і мудрі настанови! Міцного вам здоров'я, розуміння рідних і близьких і величезної поваги з боку учнів! Нехай учні завжди з радістю йдуть на ваші уроки, щедро обдаровують вас своєю увагою і зацікавленістю, а чудовий настрій сьогоднішнього свята збережеться у вас на весь майбутній рік!», - написав на своїй офіційній сторінці на Facebook президент Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов.