Викладачі та студенти Міжнародного гуманітарного університету на чолі з в.о. ректора, професором Полянським Юрієм Євгеновичем відвідали службу в честь Преподобного Сергія Радонезького, який вважається покровителем учнів.
«Сьогодні один із днів, коли православні християни вшановують пам'ять Преподобного Сергія Радонезького. У православній історії він відомий як мудрий наставник і просвітитель. Історія його житія оповідає, що він народився в 14 столітті. Навчаючись грамоті разом зі своїми братами, Варфоломій - так звали Сергія Радонезького від народження, істотно відставав від них, але не дивлячись на незадоволеність вчителів і батьків, не закинув навчання і завдяки величезному старанню і старанній праці зміг осягнути грамоту.
Ознайомившись зі Святим Письмом, він перейнявся любов'ю до церкви і побажав присвятити своє життя чернецтву. Сергій переконав свого брата Стефана заснувати посеред глухого Радонезького бору пустель. На цьому місці Преподобний заснував невелику дерев'яну церкву в ім'я Святої Трійці. Чутка про святого розійшлася далеко за землі, поруч з ним стали селитися багато людей, вони жертвували церкви своє майно і незабаром пустель звернулася в багатий монастир. Преподобний Сергій Радонезький володів одним дуже чудовим якістю - своїм тихим і лагідним словом він міг впливати на самі загрубілі і запеклі серця. Часто мирив ворогуючих між собою князів, за що придбав славу примирителя і об'єднувача. Святий вмів лікувати душевні і тілесні рани - до нього приводили хворих як з навколишніх селищ, так і з віддалених місць і ніхто не залишав Преподобного, не отримавши зцілень недуг і повчальних рад. Ні слава, ні матеріальні блага не приваблювали подвижника, і він завжди залишався зразком чернечого смирення.
Преподобний Сергій Радонезький є одним з найбільш шанованих православних святих, в його честь в світі зведено безліч православних храмів. І зовсім скоро храм Преподобного Сергія Радонезького з'явиться і в нашому рідному місті, він буде розташовуватися на території першої в Україні Загальноосвітньої церковно-приходській школі. В майбутньому храмі вже зараз проводяться святкові богослужіння та другий рік працює недільна школа, де всі бажаючі можуть вивчати Слово Боже.
Дорогі віруючі! Нехай небесний заступник дає сили всім учням і подарує нам мир і взаєморозуміння!»- зазначив на своїй офіційній сторінці в Facebook Президент Міжнародного гуманітарного університету, академії Сергій Васильович Ківалов.