«8 жовтня в нашій країні відзначають День юриста. Це свято об'єднує в собі представників дуже багатьох юридичних професій - суддів, адвокатів, нотаріусів, юрисконсультів, вчених-юристів, працівників прокуратури, поліції та інших правоохоронних органів. На перший погляд це абсолютно різні професії, проте всі вони стоять на сторожі законності і справедливості.

У справі розвитку вітчизняної правової системи величезну роль грає якісна підготовка майбутніх юристів. І я щиро пишаюся, що на сьогоднішній день Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет є центрами розвитку юридичної науки і освіти в нашій країні і випускають висококласних фахівців.

Дорогі колеги, в це чудове свято дозвольте від щирого серця подякувати вам за те, що вибрали цю дуже складну, відповідальну, але разом з тим таку важливу в наш час професію. Від щирого серця хочу привітати з професійним святом не тільки юристів-практиків, науковців, викладачів, а й студентів, які зараз вивчають право і вже в найближчому майбутньому стануть юридичною елітою нашої країни. Я щиро бажаю вам з гордістю нести по життю почесне звання Юриста! Нехай робота завжди приносить вам радість і натхнення! Зі святом!», - написав на свій офіційній сторінці на Facebook народний депутат України, президент Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов.