У п'ятий раз Спорткомплекс Міжнародного гуманітарного університету на 8-ій станції Великого фонтану приймав юних учасників фестивалю бального танцю «Чорноморський бал-2018».

Нинішній фестиваль охоплює вихованців танцювальних клубів південного регіону країни у віці від п'яти років і старше. Близько трьохсот учасників демонстрували майстерність ритмічно рухатися в такт музиці. Пластика і витонченість рухів захоплювала і заворожувала. Але у досвідчених суддів змагань свої критерії і свій гострий погляд, помічають найменшу неточність.

Організатори турнірів бального танцю - Євген Герасименко та Леонід Майстер. Спортивний комісар - Олександр Бевзюк. Головний суддя змагань - Андрій Овсіненко.

Фестиваль традиційно відбувся за підтримки народного депутата України Сергія Ківалова. Президент Міжнародного гуманітарного університету та Національного університету «Одеська юридична академія» приділяє особливу увагу розвитку фізичної культури і спорту. А прекрасні спортивні комплекси, створені на базі очолюваних ним університетів, служать не тільки студентам вузу. Тут тренуються всі одесити і гості міста, тут проходять всеукраїнські та міжнародні змагання.

Ми вдячні за можливість проводити змагання в таких чудових умовах. Цим фестивалем ми починаємо серію турнірів і пропонуємо брати участь в них танцюристам не тільки юним, а й старше, в своїх категоріях. Переможці турнірів отримують право підвищити свій клас майстерності і виступити на традиційному Міжнародному фестивалі «Black Sea Ball» і на Чемпіонаті України. Це станеться в Одесі 15-16 червня 2019 року
- розповів один з організаторів фестивалю Леонід Майстер.
Першого місця на змаганнях удостоєна шестирічна одеситка Діана Земляних. Діана другий рік займається в танцювальному центрі «Леора». І це вже другий конкурс танців в її житті.

Я сама дуже хотіла танцювати. Але батьки не віддали мене на танці, а відправили в музичну школу. І вже в дочки я реалізувала свою мрію, - розповіла мама юної учасниці фестивалю Вікторія Земляних. - Діана займається танцями три рази в тиждень по півтори години. А коли готується до змагань, то бувають і додаткові заняття. Хотілося б рухатися і далі до вершин майстерності. Але є проблема з партнером: на жаль, хлопчиків менше віддають на танці, і вони у нас нарозхват.

Перше місце в категорії «Ювенали» завоювали також Давид Хоменко та Катерина Галушко. Ця пара з міста Чорноморська звертає на себе увагу суддів останні два роки відточеним майстерністю і вмінням, і у хлопців є всі шанси виступити в наступному році на Всеукраїнському чемпіонаті.

Заслужені нагороди і дипломи вручав юним спортсменам глава Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» Валентин Федоров:

Тут панує сьогодні особлива атмосфера, творчий дух змагання. Якщо говорити про такий вид спорту як бальні танці, то Міжнародний гуманітарний університет приймає і такі потужні міжнародні змагання, як Black sea open cup, Перлина біля моря і безліч інших. І взагалі цей просторий упорядкований спорткомплекс, який відповідає всім сучасним вимогам, відчинив свої двері для безлічі змагань - це і різні східні єдиноборства, художня та спортивна гімнастика, чірлідінг. На жаль, сьогодні в країні немає належної підтримки спорту з боку держави.
Однак завдяки зусиллям народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова, який будує нові спортивні об'єкти, підтримує проведення всеукраїнських і міжнародних змагань, саме Одеса стала центром розвитку дитячого, юнацького спорту. Все це вселяє впевненість, що спорт в Україні буде розвиватися і поверне колишні високі позиції і лідерство. І це відродження починається саме в нашому рідному місті.

Нагадаємо, що Міжнародний гуманітарний університет, в зв'язку з високою популярністю спортивних бальних танців в країні і нашому південному місті, відкрив набір на нову спеціальність: хореографія зі спеціалізацією бальні танці на факультеті мистецтва і дизайну.

Для занять в МГУ є всі умови - прекрасні спортивні зали та спорткомплекс, що відповідають найвищим сучасним вимогам. Навчати майбутніх студентів запрошуються провідні закордонні та українські фахівці в цій галузі.

Подробнее: http://www.slovo.odessa.ua/main/30499-v-odesse-proshel-festival-balnogo-tanca-the-black-sea-ball.html#ixzz5Tasjydle