Кілька років тому факультетом мистецтва та дизайну в МГУ організовано виставковий простір. Тут з великим успіхом проходили виставки: «Сучасна архітектура Берліну», виставка студентських робіт МГУ, проект «Стамбул-Одеса», виставка політичного плаката і ось відкрито нову виставку «Кірхи України». Живописні твори заслуженого художника України Гаррі Руффа присвячені кірхам України, їх архітектурним особливостям. Виставку відкрили: в.о. ректора Міжнародного гуманітарного університету, професор Юрій Євгенович Полянський, декан факультету мистецтва і дизайну, професор Ярослав Васильович Лупій, викладачі, почесні гості та звичайно ж студенти.
Автор полотен Гаррі Руфф народився в с. Озерки в Україні, сім'я була репресована за національною ознакою і вислана до Сибіру, де перебувала на спецпоселенні до 1956 р.
Художник працює в жанрі станкового живопису, бере участь в семінарах і пленерах художників України, займається навчанням дітей і молоді живопису. Гаррі Руфф учасник міжнародних виставок в Греції, в Хорватії, в Німеччині, в Бельгії. У Брюсселі його роботи відзначені нагородою Європарламенту «Золотий пензель світу»
Виставка вперше відкрита в Одесі і відразу експонується в нашому навчальному закладі за підтримки Євангельсько-Лютеранської церкви України, з якою МГУ підписано договір про гуманітарне співробітництво.
В недалекому майбутньому студенти і викладачі МГУ побувають на органних концертах і на різних виставках в Одеській кірсі.