На факультеті мистецтва і дизайну відбувся майстер-клас з автором найвідоміших книг з кінопідприємництва і соціології в кінематографічному постперебудовному періоді нашої країни «Кіно, як бізнес», настільної книги вітчизняних кінопрофесіоналів і продюсерів.
Ігор Євгенович Кокарев, професор Чапмен Університету США - Сан-Франциско. Народився в Одесі. Закінчив морську Академію, навчався у ВДІКу, потім аспірантура, Академія суспільних наук, робота в інституті США і Канади, один з ініціаторів реформ в спілці кінематографістів, віце-президент Американської кіноініціативи, доцент Вищої школи економіки.
На зустріч прийшли студенти кафедри кіно і телебачення, кафедри дизайну, арт-менеджменту. Гостя представив декан факультету мистецтва і дизайну, народний артист України, професор Я.В. Лупій.
Професор Кокарев І.Є. поділився своїми думками про сучасний стан кінематографії в світі, в Голлівуді і в Україні, відповів на численні запитання педагогів і студентів, що стосуються виробництва, просування американських фільмів на ринки, проблем продюсерства і майстерності.
Подібні майстер–класи факультет планує проводити регулярно.