Щороку, тридцятого вересня, в усьому світі  святкують День перекладача. Професорсько-викладацький склад та студенти факультету лінгвістики та перекладу Міжнародного гуманітарного університету також святкували  своє професійне  свято  в університеті.
До цього дня було підготовлено концерт, який ,безперечно, ще довго будуть пам'ятати глядачі та учасники. Для студентів четвертого курсу цей день мав особливе значення, адже саме тоді вони дали клятву перекладача і тепер з гордістю можуть представляти свою професію.
Під час концерту  з залі панувала тепла сімейна атмосфера. Студентів та викладачів вітали талановиті та творчі учасники художньої самодіяльності - майбутні перекладачі , які радували  всіх своїми піснями, танцями та інсценівками. Учасники показали, що перекладачі  зовсім не пересічні люди, які тільки перекладають тексти, а творчі  та талановиті особистості.
Ми ще раз вітаємо всіх перекладачів зі святом та бажаємо їм успіхів, творчої наснаги , а головне - прагнення удосконалюватися у вивченні  іноземних мов!