Четвертий всеукраїнський турнір з кіокушинкай і Сіммей-до карате пройшов на базі спорткомплексу Міжнародного гуманітарного університету. Відкритий Кубок клубу «Окамі Кан Додж» зібрав понад 400 спортсменів у різних вікових категоріях зі всієї країни. За словами організаторів, мета змагань - популяризація спорту і здорового способу життя.

Тут багато стилів, у нас три розділи - це Кіоко-шанхай карате, це семи-до карате фул-контакт і розділ семіпоінта за балами, тобто американська система. Представники команд різних стилів абсолютно і кіокушин і борці, і ММА, і просто фулконтактнікі, тобто абсолютно різні.
- коментує організатор Кубка "Окамі Кан" Роман Сергєєв.

Участь в змаганнях взяли хлопці від чотирьох років до категорій молоді. Кожен маленький спортсмен, на думку організаторів, - вже переможець - наймолодші учасники змагань отримали грамоти та м'які іграшки. А ось старшим, щоб зайняти призові місця, довелося докласти чималих зусиль. Але, учасники впевнені, що перемога цього варта.

Це моє перше місце з кіокушинкай карате, я займаюся вже 6 років, звичайно радість від перемоги, тренування і старання пройшли не дарма.
- ділиться переможець змагань Максим Гиржев.

Коли йдучи на змагання, ти думаєш, щоб отримати хоч якийсь результат, а тут відразу 2 перемоги - це просто неймовірно! Все почалося з 4-х років, я побачила рекламу, як хлопчики і дівчатка займаються бойовими мистецтвами і вирішила сама спробувати зайнятися карате, щоб вміти захистити якщо не когось іншого, то хоча б себе. Мені сподобалося і, хоча потім мені пропонували піти на танці, я відмовилася, тому що карате - це моє.
- із захопленням розповідає переможниця змагань Вікторія Кубій.

Відзначимо, що спорткомплекс на 8-й станціі Великого Фонтану регулярно приймає міжнародні та всеукраїнські змагання з різних видів спорту та є тренувальною базою для різних Федерацій і шкіл Олімпійського резерву.

Хочеться від іменівсіх учасників змагань подякувати президента Міжнародного гуманітарного університету Сергія Васильовича Ківалова, за те, що надав нам такий гарний, такий зручний зал. Сподіваємося, що ми завжди будемо тут проводити наші змагання, тому що більш комфортних умов принаймні в нашому місті точно не знайти.
- підкреслив організатор Кубка «Окамі Кан» Роман Сергєєв.

Нагадаємо, що в цьому році Одесу відвідував президент Всесвітньої об'єднаної організації карате Паоло Балаффіо. Переконавшись у високому рівні спортивної бази Міжнародного гуманітарного університету та Національного університету «Одеська юридична академія», президент WUKO заявив, що вже в наступному році наше місто може прийняти чемпіонат світу з макотокай карате, який об'єднає близько двох з половиною тисяч учасників з 90 країн.