Делегація Варшавського університету управління Сollegium Humanum відвідала два провідних українських університети - Міжнародний гуманітарний університет і Національний університет «Одеська юридична академія».

На зустрічі президента вузів Сергія Ківалова і ректора Варшавського університету Павла Чернецького був укладений меморандум про співпрацю між МГУ і польським вузом.

Також за результатами в Міжнародному гуманітарному університеті був створений центр європейської освіти і наукових досліджень, який в першу чергу буде забезпечувати навчання за програмою подвійного дипломування. Студенти матимуть можливість паралельно навчатися в Одесі і Варшаві, вибирати програми стажувань в навчальних закладах Європи та займатися грантової діяльністю.

Ми підписали договори, починаємо разом працювати за проектом подвійного дипломування. Я дуже радий, що мій університет Сollegium Humanum- Варшавський університет менеджменту, з сьогоднішнього дня буде співпрацювати з найвідомішим і найбільшим університетом України.
- коментує ректор Варшавського університету управління Павло Чернецький.

Крім цього, колег з Польщі зацікавив напрямок підготовки фахівців в області медицини, оскільки Одеський медичний інститут Міжнародного гуманітарного університету є сучасним центром підготовки фармацевтів, провізорів, лікарів-стоматологів та зубних техніків. На базі вузу відкрито дві стоматологічні клініки - на Академічній, 30 і найближчим часом буде введено в експлуатацію ще одна клініка на Фонтанській дорозі, 23.

Незважаючи на те, що ми не є державною установою вищої освіти, нам присвоєно 4-й - найвищий рівень акредитації. І у нас є всі необхідні ліцензії на підготовку фахівців в області медицини і дозвіл на роботу з іноземцями, ну і до того ж, наша навчальна база повністю відповідає всім європейським стандартам. А тому немає ніяких перешкод для того, щоб в нашому університеті навчалися студенти з країн Європейського Союзу. Сьогодні ми уклали Меморандум про співпрацю з Варшавським університетом, і вже зовсім скоро у нас будуть вчитися студенти з Польщі. І для цього надані всі можливості - створена безперервність отримання вищої освіти - ми готуємо молодших спеціалістів, бакалаврів і магістрів, є аспірантура і докторантура. Ми не обмежуємося співпрацею з Польщею і продовжуємо розширювати список країн - на даний момент ведуться переговори з вищими навчальними закладами Великої Британії. Букінгемський університет вже протягом багатьох років є нашим партнером і незабаром до нього приєднаються і інші британські вузи.
- резюмував президент Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов.
Відзначимо, що меморандум передбачає співпрацю за такими освітніми напрямами, як міжнародне право, міжнародний бізнес, підприємництво, торгівля і біржова діяльність, управління проектами і менеджмент.

Ректор і професор Чернецький, коли разом з колективом вибирав навчальні заклади, з якими співпрацюватиме Варшавський університет, був здивований, наскільки програма навчання в Міжнародному гуманітарному університеті відповідає європейським стандартам і наскільки вони близькі до тих програм, за якими працює його університет. Це дуже приємно, що він вибрав саме МГУ, і я переконана в тому, що завдяки близькості навчальних програм не буде такого великого навантаження для студентів. Звичайно, отримувати відразу дві освіти одночасно - це непросто, але коли програми досить близькі, це значно простіше.
- впевнена директор Центру європейської освіти і наукових досліджень Ольга Прокопенко.
Розвиваючи українсько-польські відносини в сфері освіти, було прийнято рішення про створення спеціальної програми, по якій абітурієнти, які не склали зовнішнє незалежне оцінювання, мали можливість вступити до університету і отримати вищу освіту.
Нагадаємо, що раніше був укладений меморандум про співпрацю між Міжнародним гуманітарним університетом, Одеської Юракадемією та Інститутом європейських досліджень Варшавського університету, який також передбачає програму подвійних дипломів, обмін студентами і викладачами.