На факультеті лінгвістики та перекладу Міжнародного гуманітарного університету пройшов тиждень англійської та французької мов. Студенти та викладачі поринули у дивовижний світ звичаїв та традицій справжньої Англії та Франції.
Було організовано цілу низку заходів, серед яких: Відкрите практичне заняття для студентів 3 курсу “ Magic world of Halloween”, Зустріч з представниками Федерації ФОФУ «Обмін Франція-Україна», “Halloween Pumpkin Fest”, відкриті практичні заняття для студентів “Halloween Superstitions”, “Halloween – the legends of the holiday”, “Workshop: FCE Speaking Part I”, “Знайомство з Парижем”, “La parfumerie Fragonard”, “Magic and reality of interpretation”, “The Halloween traditions”.
30 жовтня студенти 4 курсу факультету лiнгвiстики та перекладу взяли участь в урочистому вiдкриттi мiжунiверситетського факультативу "Стати викладачем FLE" (французькоï мови як iноземноï).  Студенти отримали багато цiкавоï iнформацiï та задоволення вiд спiлкування з носiями мови.
Традиційно на Факультеті лінгвістики та перекладу відзначають й свято Хеллоуіну. До цієї події був приурочений конкурс гарбузів «Pumkin fest“, під час якого студенти мали можливість проявити свою фантазію як у оформленні гарбузів та частування, так і у створенні костюмів. Цьогоріч свято було багатим на різноманіття гостей - відьми й скелети, гарбузи й павуки, летючі миші й пірати, вампіри й зомбі. Головним символом свята, звичайно, став гарбуз. У конкурсі на найгарніший гарбуз взяли участь студенти 1 і 2 курсів.