1 грудня, незважаючи на справжню зимову погоду, до Міжнародного гуманітарного університету прибули школярі не тільки з Одеси, а й з Одеської, Вінницької, Київської та Херсонської областей.
Усі підрозділи університети підготували заходи, щоб абітурієнти могли не тільки отримати усю інформацію про обрані спеціальності, а й цікаво провести час, поспілкуватись із викладачами та студентами МГУ.
Так, наприклад , на факультеті лінгвістики та перекладу абітурієнти дізнались про секрети перекладу, а студенти продемонстрували свої навички як у послідовному, так і в синхронному перекладі. Діти, які зацікавились спеціальностями, за якими здійснює підготовку Інститут права, економіки та міжнародних відносин, стали активними учасниками економічної гри, а також змогли ознайомитись з роботою криміналіста та особисто зняти відбитки пальців. На факультеті мистецтва та дизайну з нагоди дня відкритих дверей було відкрито фотовиставку, а також про новітні технології в сфері мультимедійного дизайну. Одеський медичний інститут Міжнародного гуманітарного університету продемонстрував можливості практичної діяльності, зокрема було проведено екскурсію по університетській стоматологічній клініці. Абітурієнти дізналися й про переваги вступу до Економіко-правого та Медичного коледжів.