Студентам факультету лінгвістики та перекладу випала нагода стати учасниками курсу німецької мови в галузі економіки (Fachsprachenkurs Wirtschaftsdeutsch).
Референт Живорад Зуйович з Австрії розповів про основні економічні поняття, навчив студентів вести усну та письмову ділову розмову. Студенти виконували тестові завдання, а викладач пояснював значення незрозумілих слів.
Для студентів була організована екскурсія до офісу німецького товариства з міжнародної співпраці (GIZ-Büro). Останні два дні занять учасники курсу (студенти одеських вузів) створювали симуляційну модель IT-фірми та виконували різноманітні завдання, в залежності від того, до якого підрозділу належав студент.
Раніше на факультеті лінгвістики та перекладу відбувся семінар для викладачів німецької мови закладів вищої освіти Одеси, організований Німецькою службою академічного обміну DAAD.
Тема семінару: "Усна і письмова бізнес-комунікація". Лектор з Австрії Живорад Зуйович володіє 8 іноземними мовами та має великий досвід викладання. Він поділився з викладачами своїми доробками з викладання іноземних мов, учасники семінару мали змогу обмінятись своїми ідеями, новими формами викладання іноземних мов.
Міжнародний гуманітарний університет давно співпрацює з Німецькою службою академічного обміну (DAAD).
Цього року при кафедрі германських і східних мов вже були організовані майстер-класи «Відео в викладанні німецької мови як іноземної», в яких взяли участь лектор DAAD Регіна Улен, мовної асистент DAAD Міхаель Мроз, германіст з Австрії Юнус Озбек.
Також в рамках партнерства проходив воркшоп для викладачів німецької мови “Videos im DaF-Unterricht“, присвячений використанню мультимедіа у навчанні німецькій мові.
У роботі воркшопу взяли участь лектор ДААД в Одесі пані Регіна Улен, мовний асистент ДААД пан Міхаель Мроз та германіст з Австріїї пан Юнус Озбек, які розкрили теоретичні аспекти цієї теми та провели майстер-класи з використання автентичних відеофільмів на заняттях з німецької мови, продемонстрували застосування методичних рекомендацій для опрацювання відеофрагментів фільмів. У ході роботи семінару показано та практично опрацьовано приклади завдань та системи вправ до фільмів.
Викладачі факультету лінгвістики та перекладу постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи семінари, беручи участь в наукових конференціях, проходячи стажування за кордоном. Це дозволяє забезпечувати високий рівень викладання дисциплін.