Цієї зими студентам першого, другого та четвертого курсу  факультету лінгвістики та перекладу Міжнародного гуманітарного університету було організовано тур відразу до трьох міст чудової Німеччини. Під керівництвом викладачів німецької мови І.В. Пересади та Ю.Є. Кольцової студенти відвідали Берлін, Потсдам та Дрезден. У турі брали участь студенти, які вивчають німецьку, і як першу, так і як другу іноземну мову. Така подорож дозволила студентам не лише пізнати особливості германської культури, а ще й попрактикувати німецьку з носіями мови. Адже ніякий підручник не замінить живого спілкування.
   Викладачі для студентів спеціально організували квест "якщо не знаєш - запитай у німця", аби діти зуміли перевірити на практиці отримані в університеті знання. Цей квест вдало вказав студентам: німецьку мову слід старанно вивчати!
«Під час квесту найбільше вражала реакція німців на прохання допомогти, вони не просто пояснювали, як дійти або як зробити, а допомагали власними силами», - ділиться своїми враженнями  студентка другого курсу факультету лінгвістики та перекладу Олеся Івасьова.
  Під час екскурсій по Німеччині студенти мали нагоду слухати  німецьких гідів - справжніх професіоналів. При чому, навіть студенти з невеликим словниковим запасом зуміли зрозуміти аутентичну німецьку мову. І все це завдяки доступному мовленню гідів, які дуже цікаво розповідали історію визначних місць, таких як:  Палац Санссосі, Новий палац, Цецілієнхоф, Берлінська стіна, Колона Перемоги,  Бранденбурські ворота, Рейстаг.
Студентів однаково захоплювала архітектура як і більш модернізованого Берліну, так і старовинного Потсдаму. А також неповторний Дрезден, який  поєднав у собі мотиви  давніх часів та сучасну архітектуру. Приємною несподіванкою під час поїздки став візит до Бундестагу, оскільки потрапити туди нелегко.
«Ми щиро вдячні нашим викладачам за організацію та чудово проведений час у Німеччині. І впевнені, що це не остання наша подорож до цієї прекрасної країни», - висловила думку студентів Олеся Івасьова.