«25 січня православні християни вшановують пам'ять Святої мучениці Татіани. Історія житія і мучеництва подвижниці вражає стійкістю та істинною християнською самопожертвою. Все своє життя вона повністю присвятила Богу і людям. У православній традиції Свята мучениця Тетяна вважається покровителькою всіх студентів. Саме тому майже 13 років тому при Національному університеті «Одеська юридична академія» ми відкрили перший в Україні студентський храм Святої мучениці Татіани. Унікальна за своєю архітектурою церква дуже полюбилася студентам нашого вузу - помолитися своїй небесній заступниці про успішне навчання сюди приходять учні університетів всього міста. У будні та у дні церковних свят храм сповнений прихожан - це не тільки одесити, але і гості нашого міста. Сотні віруючих привертає піднесена краса і особлива атмосфера - завдяки щирим молитвам багатьох людей храм став намоленим, тут відчувається Божа благодать. Однією з головних святинь церкви є ікона Святої мучениці Татіани з часткою її мощей. Також багато ікон було написано ченцями зі Святої Гори Афон спеціально для храму Святої мучениці Татіани - це Іверська ікона Божої Матері, ікона «Скоропослушниця», ікона «Годувальниця» і «Всецариця».
Щорічно в цей день у храмі проходить Божественна літургія, і всі православні моляться про найголовніше - здоров'я рідних і близьких, а також про довгоочікуванний мир на нашій рідній землі. Традиційно, після закінчення богослужіння, ми разом зі студентами організовуємо святковий благодійний обід для всіх прихожан. У це світле свято щиро хочеться подарувати радість всім одеситам!
Щиро вітаю віруючих з сьогоднішнім святом, а всіх дівчат, хто носить це прекрасне ім'я, - з Днем Ангела! Нехай небесна заступниця дарує всім нам силу духу і зміцнює віру в Господа! А студентам від щирого серця хочу побажати успіхів у навчанні! Нехай наука завжди приносить користь, а студентські роки дарують радість і найпрекрасніші враження! Зі святом!», - написав на своїй офіційній сторінці на Facebook народний депутат України, Президент Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов.