У другий половині січня в Університеті Баня Луки, що є другим за розміром університетом Боснії та Герцеговини відбулась наукова місія д.е.н., професора Гончарука Анатолія Григоровича, який працює на кафедрі бізнес-адміністрування і корпоративної безпеки МГУ. Місія здійснювалась в рамках міжнародного наукового проекту «Advancing effective institutional models towards cohesive teaching, learning, research and writing development», що фінансується Єврокомісією в рамках програми Горизонт2020.
В ході місії було проведено зустріч з керівництвом університету, вченою радою, деканами та викладачами факультетів. Обговорювались питання співпраці МГУ з Університетом Баня Луки у науковому, освітньому, організаційному та культурному напрямах. Проф. Гончарук А.Г. провів відкритий науковий семінар на тему Wine Value and Sustainability для студентів та викладачів університету.
Втім, основним завданням місії було проведення дослідження інституціональної моделі Боснії та Герцеговини, зокрема Університету Баня Луки, яка сприяє якісному здійсненню викладання, наукових досліджень, публікацій та професійного розвитку. В ході цього дослідження було опитано понад сто академічних працівників університету, керівників, професорів та викладачів, щодо умов їхньої праці, мотивації та основних викликів, з якими вони стикаються, виконуючі свої професійні обов’язки.
Керівництво та працівники Університету Баня Луки з інтересом поставились до дослідження, що здійснював проф. Гончарук А.Г. Вони висловлювали зацікавленість у налагодженні дружніх стосунків та активному співробітництві з МГУ.
Основні результати дослідження за цим проектом очікуються до кінця поточного року.