В Одеському музеї Західного та Східного мистецтва відбулося відкриття персональної виставки доцента кафедри дизайну Міжнародного гуманітарного університету одного з найвідоміших українських художників Григорія Аркадійовича Палатнікова під назвою «Григорій Палатніков. Живопис і графіка». Експозиція являє собою сумарний образ творчості художника за останні п’ять років. У трьох залах музею були представлені роботи з авторського живопису, колажу, кольорової графіки в техніці пастелі.
Григорій Аркадійович Палатніков – видатний одеський живописець, Заслужений художник України, доцент кафедри дизайну Міжнародного гуманітарного університету, член Національної спілки художників України.
Григорій Палатніков вже вісім років працює на кафедрі дизайну факультета мистецтва і дизайну Міжнародного гуманітарного університету. Він – унікальний майстер живопису, графіки, книжкової ілюстрації. Протягом двадцяти п’яти років Г.А. Палатніков проводить персональні виставки в Україні і за кордоном. Його роботи знаходяться в музеях України і в приватних колекціях зарубіжних країн.
Останніми його працями є створення ілюстрацій для книги І. Ільфа і Є. Петрова «Дванадцять стільців» і ілюстративне оформлення власної автобіографічної книги «Мій Амаркорд». Книги в його оформленні митець подарував Міжнародному гуманітарному університету.
«Григорія Палатнікова можна сміливо назвати унікальним художником, — зазначив на вернисажі старший науковий співробітник ОМЗВИ Сергій Ільїн. Він став чудовим рисувальником, якого можна порівняти хіба що з Едгаром Дега. Його авторська, спеціально розроблена техніка в роботі з тушшю, поєднує в собі класичну манеру традицій китайських майстрів і європейської пластики».
Завідувач кафедри дизайну Міжнародного гуманітарного університету, професор Токарєв О. В. у своєму виступі відзначив, що Григорій Аркадійович є не тільки найкращим представником школи живопису і графіки, а й майстром в галузі анімації. Зроблені під його керівництвом мультиплікаційні фільми студентів є прикладом високого професіоналізму, які стали лауреатами кількох міжнародних кінофестивалів.
Студенти Міжнародного гуманітарного університету подарували улюбленому викладачеві квіти і щиро привітали його з успішним відкриттям експозиції.
Виставка працює до 16 лютого.