«Настала довгоочікувана весна, а разом з нею і чудове свято - Міжнародний жіночий день. 8 Березня ми, чоловіки, поспішаємо порадувати тих, хто обдаровує нас своєю турботою і увагою, надихає на добрі справи і нові перемоги. Адже не дарма кажуть, що за кожним успішним чоловіком стоїть турботлива і любляча жінка. Нам подарована сила і мужність, щоб ми оберігали і робили щасливими наших дорогих матерів, дружин, дочок, сестер!
 Любі жінки! Природа наділила Вас незрівнянною красою і невичерпною енергією, душевної ніжністю і самовідданої відданістю, життєвою мудрістю і неймовірним терпінням. Ви зберігаєте домашнє вогнище, виховуєте дітей, домагаєтеся успіхів у професійній та громадській діяльності. Як свідчить відомий афоризм, спочатку жінка дає нам життя, а потім наповнює її змістом - і це найбільш правильні слова, коли-небудь сказані про жінку.
 Ми захистили Ваш прекрасне свято весни і краси - 8 Березня! Його значення неможливо переоцінити. І надалі ми не дозволимо більше нікому піддавати це сумніву! Від щирого серця вітаю Вас з найсвітлішим весняним днем ​​8 Березня! Кохайте і будьте завжди коханими! Нехай з Ваших вуст не сходять посмішки, а в душі завжди живе весна! », - написав на своїй офіційній сторінці на Facebook народний депутат України, Президент Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов