В березні 2019 року к.е.н., доцент кафедри менеджменту Iнституту права, економіки та міжнародних відносин МГУ Кобилянська А.В. була запрошена Європейською комісією до участі в міжнародному науковому проекті е-COST (European cooperation in science and technology), що виконується в межах рамкової наукової програми HORIZON 2020 та налічує біля 220 поточних та 1165 завершених дій, які передбачають об’єднання зусиль 39 країн-учасниць.
Чергова зустріч відбулась на базі Університету Святих Кирила та Мефодія м.Скоп’є (Північна Македонія), куди для обміну досвідом в створенні та керуванні центрами досліджень, академічного письма та фасилітації навчання прибули 16 науковців-представників ВНЗ із 10 країн Європи, які займаються відповідними дослідженнями та керують різноманітними навчально-дослідними підрозділами та групами в себе на батьківщині.
Україну в цій ініціативі віднесено до категорії сусідніх країн ЄС, що становлять особливий інтерес з точки зору розвитку наукового співробітництва. Набуті впродовж зустрічі компетенції використовуються в Інституті права, економіки та міжнародних відносин при підготовці магістрів та керівництві науковою роботою студентів всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів та форм навчання.