Новини Університету


У другий половині березня у Воєводській реабілітаційній лікарні для дітей в Америці, що є найбільшим реабілітаційним медичним закладом у Польщі, відбулась наукова місія д.е.н., професора Гончарука Анатолія Григоровича, який працює на кафедрі бізнес-адміністрування і корпоративної безпеки МГУ. Місія здійснювалась в рамках міжнародного наукового проекту CostCares Європейської мережи зі стримування витрат та підвищення якості в охороні здоров’я, що фінансується Єврокомісією в рамках програми Горизонт2020.
Місію було спрямовано на дослідження умов праці та мотивації медпрацівників лікарні, її особливостей, а також розробку відповідної системи стимулювання праці задля підвищення ефективності та якості роботи медичних закладів Європейського Союзу в рамках запровадження системи персоніфікованої медичної допомоги.
Воєводська реабілітаційна лікарня для дітей в Америці є незалежним громадським медичним центром, який забезпечує поліпшене лікування у формі госпіталізації. Вона спеціалізується на реабілітації дітей з захворюваннями широкого спектру: ортопедичними, хірургічними, неврологічними, нейрохірургічними, ревматологічними, алергічними, дихальної системи та опорно-рухового апарату. Ця лікарня має ідеальне розташування в лісовому комплексі з унікальним мікрокліматом, цілющі якості якого підтверджені науковими дослідженнями та майже 100-річною традицією.
Протягом цієї місії професор Гончарук А.Г. провів низку зустрічей з адміністрацією лікарні, провідними та рядовими лікарями, медсестрами та іншим медичним персоналом лікарні. За допомогою спеціальних анкет український професор опитав значну частину працівників лікарні задля проведення дослідження їх мотивацій та досягнення мети проекту. Місія пройшла у сприятливій атмосфері розуміння та співпраці. Основні результати досліджень та впровадження за цим проектом очікуються у 2019-2020 рр.