У другій половині червня у Паризькому  університеті Дідро UP7, що є одним з найкращих закладів вищої освіти Європи, відбулась наукова місія д.е.н., професора Гончарука Анатолія Григоровича, який завідує кафедрою  бізнес-адміністрування і корпоративної безпеки МГУ.  Місія здійснювалась в рамках міжнародного наукового проекту «Advancing effective institutional models towards cohesive teaching, learning, research and writing development», що фінансується Єврокомісією в рамках програми Горизонт2020.
В ході місії було проведено зустріч з керівництвом структурних підрозділів, професорами та викладачами університету. Обговорювались питання співпраці МГУ з UP7 у науковому, освітньому, організаційному та культурному напрямах. Проф. Гончарук А.Г. прийняв участь у поточних університетських заходах UP7.
Основним завданням наукової місії проф. Гончарука А.Г. було проведення дослідження інституціональної моделі Франції, зокрема Паризькому  університету Дідро, яка сприяє якісному здійсненню викладання, наукових досліджень, публікацій та професійного розвитку. В ході цього дослідження було опитано понад сто академічних працівників університету, керівників, професорів та викладачів, щодо умов їхньої праці, мотивації та основних викликів, з якими вони стикаються, виконуючі свої професійні обов’язки. Крім того, було здійснено глибоке інтерв’ювання ключових науковців UP7 задля з'ясування їх особистого сприйняття підтримки з боку академічної інституційної моделі.
Керівництво та працівники Паризького  університету Дідро з інтересом поставились до дослідження,  що здійснював проф. Гончарук А.Г. Вони висловлювали зацікавленість у налагодженні дружніх стосунків та співробітництва з МГУ.