У коледжі Міжнародного гуманітарного університету є поповнення! Близько 400 дівчат і юнаків зараховані до навчання.
Вчорашніх школярів привітав президент університету Сергій Ківалов. Академік запевнив молодь, що вони зробили правильний вибір: буде важко, але кожен бажаючий вийде зі стін коледжу з багажем знань і яскравими перспективами в майбутньому. До слова, саме заклади недержавної форми власності сьогодні отримують розвиток в Європі.
Президент Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов підкреслив:
Я глибоко переконаний: нові спеціальності, які ми відкриваємо, сьогодні мають попит. Чим вигідно відрізняється МГУ від державних навчальних закладів? Тим, що ми можемо оперативно ввести нову дисципліну, яка необхідна. А в державному навчальному закладі - це довгий непростий шлях: узгодити з міністерством, відзвітувати до КРУ. Тому ж в Європі найкращі, перспективні вузи - це недержавні навчальні заклади. І ми пішли таким шляхом.
Президент вузу також повідомив, що в цьому році в Економіко-правовому коледжі, крім спеціальностей: право, економіка, переклад, дизайн та IT, відкривається нова спеціалізація - готельно-ресторанна справа. Сьогодні вже є перші студенти, які отримують якісні знання і найближчим часом освоять гідну професію.
У цих професіях є потреба. І ми запросили випускників 9 класу на перший набір. Ми прийняли 50 осіб, це 2 групи. Я вважаю, що для першого набору це дуже добре. Я тільки приїхав з Затоки, там сьогодні потрібні фахівці. Можливо, не з вищою, а із середньою спеціальною освітою. Я вважаю, що це гарний напрямок, - зазначив Сергій Ківалов.
Новачки уважно слухали поради президента Міжнародного гуманітарного університету. До нових викликів молодь готова.
Ангеліна, студентка Економіко-правового коледжу:
Нам дали хороші напуття. Дійсно, це дає сили і віру, щоб вчитися далі і розвиватися.
Олексій, студент Економіко-правового коледжу:
Враження дуже хороші. Президент вузу мотивував студентів на навчання, відразу попередивши, що буде важко. Але, якщо вже ми поступили до такого престижного коледжу, то всі до цього готові.
Першокурсники свідомо обирали саме коледжі Міжнародного гуманітарного університету. За словами хлопців та дівчат, вони неодноразово приходили сюди на День відкритих дверей, перш, ніж зробити остаточний вибір.
Аріна, студентка Економіко-правового коледжу:
Я чула про цей коледж, що тут є добре ставлення до студентів, прекрасні умови, неупереджений підхід, досвідчені викладачі. Я була тут на День відкритих дверей, нам показали коледж, провели для нас квести. Нам показали, де будуть проходити наші заняття, де ми будемо обідати, і перші враження - найпозитивніші.
Марія, студентка Економіко-правового коледжу:
Мене цікавить професія перекладача. На мою думку, це досить перспективно. У наш час людина повинна знати мови, читати і спілкуватися з іншими людьми з різних країн.
Аліна, студентка Медичного коледжу:
Мені здається, тут більш професійно готують фахівців. Я обрала для себе професію фармацевта. Я все життя мріяла працювати в медицині, з самого дитинства. Так я вирішила і вже зробила перші кроки в цьому напрямку.
Наостанок Сергій Ківалов нагадав юнакам і дівчатам, що студентське життя - це не тільки студіювання підручників і безперервне навчання. У підрозділах МГУ молодь може розвивати всі свої таланти. Матеріально-технічна база цьому всіляко сприяє. А головне - є всі можливості стати професіоналами своєї справи. Так, тільки за останній час на базі МДУ були відкриті дві ультрасучасні Стоматологічні клініки і студентська аптека, які є практичною базою, де студенти Одеського медичного інституту освоюють майбутні професії за спеціальностями: фармація, стоматологія, лікувальна справа, медсестринство, фізіо- та ерготерапія.