8 серпня відбудеться 32-й конкурс краси «Міс Одеса - 2019» за підтримки почесного громадянина Одеси Сергія Ківалова. У цьогорічному фіналі візьмуть участь 18 конкурсанток. Дівчата віком від 16 до 24 років готувалися до конкурсу кілька місяців, пройшли кастинг, на самому початку якого кількість конкурсанток була майже 400. Для фіналу конкурсу «Міс Одеса - 2019», який розпочнеться о 19.00 в одному з нічних клубів Аркадії, створили незвичайну сцену, яка буде розташована майже в воді, і запросили зіркових гостей.
Дуже багато років цей конкурс проводився напередодні Нового Року - в грудні. І ось, нарешті, прийняли рішення в цьому році провести влітку. Чому влітку? Тому що в Одесі багато гостей в цей період. Цей проект виступає як продовження тих надзвичайно цікавих фестивалів, що проводяться в нашому місті, - зазначила Тетяна Савченко, генеральний директор національного комітету «Міс Україна-Південь».
Відзначимо, що фіналістками головного конкурсу краси нашої країни «Міс-Україна 2018» раніше стали дві одеситки - студентка Національного університету «Одеська юридична академія» Вероніка Шувалова і студентка Міжнародного гуманітарного університету Дар'я Щербакова.
Нагадаємо, головний титул на конкурсі краси «Міс Одеса - 2018» завоювала студентка Національного університету «Одеська юридична академія» Вероніка Шувалова.
Це вже стало традицією, коли студентки Одеської юридичної академії завойовують титули на головному конкурсі краси нашого міста. У 2017 році титул «Міс Одеса - Всесвітня» завоювала також студентка Юракадемії Вікторія Мельниченко, вона показала відмінні результати на всіх етапах конкурсу, в тому числі і інтелектуальному.
У минулі роки студентки Національного університету «Одеська юридична академія» також удостоювалися головної корони нашого міста. У 2015 році «Міс Одеса» стала студентка НУ «ОЮА» Христина Гончарова, яка також завоювала титул «Miss Tourism Ukraine Worldwide – 2017».