Президент Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов зустрівся з срібним призером Чемпіонату світу з таїландського боксу Олегом Гутою і його тренером Наталею Коган. Талановитий спортсмен завоював вже другу в своїй кар'єрі срібну медаль на світовій першості. Президент університету привітав відомого одеської тайбоксёра з визначною подією та вручив почесні нагороди університету.

Я Вам хочу сказати, що це велике досягнення, я не виключаю, що Олег буде брати участь у Всесвітніх іграх. Він один з найсильніших спортсменів, які прославляють нашу країну, наше місто, наш університет. Я пишаюся такими студентами,
- з гордістю зазначив президент Одеської Юракадемії Сергій Ківалов.
Для спортсмена це дуже важливо. Дякую Сергію Васильовичу за те, що запрошує і підтримує. Одна справа, коли підтримує рідний дім, зал, але, коли підтримують стіни рідних вузів, весь педагогічний склад на чолі з Сергієм Васильовичем Ківаловим, це дає мотивацію досягати цілей, - ділиться срібний призер Чемпіонату світу з таїландського боксу Олег Гута. - Дуже важливо, коли є люди, які вносять свій внесок в розвиток міста, інфраструктури, як це робить Сергій Васильович. Відкриваються навчальні заклади, стадіони, спортивні комплекси, з'являються нові спортивні секції.

Щоб весь час бути в формі, спортсмену доводиться тренуватися щодня, по два тренування в день. Допомагає йому в цьому Заслужений тренер України з Муей тай Наталя Коган.
Олег з восьми років займається Таїланду боксом, він пройшов всі етапи починаючи з юніорів, досягав, намагався, поки не став чемпіоном світу серед юніорів, потім перейшов до дорослої збірної, де змагаються чоловіки - це клас «А», як прийнято говорити - плит клас . Потрапив до складу національної збірної України, у нас було кілька спроб підійти до першого місця - ми вже були срібними призерами світу та бронзовими призерами світу., Звичайно ж мета була завоювати тільки золото, але була величезна конкуренція - 26 осіб у вазі - це перший раз в історії нашого виду спорту така велика кількість учасників,
- розповіла Заслужений тренер України Наталія Коган, яка протягом багатьох років тренують Олега і готує його до участі у світовій першості.

У рідних університетах пишаються перемогами Олега Гути і надають йому постійну всебічну підтримку.
Наші спортсмени найкращі. Я хочу, щоб вони були успішними, завжди були переможцями, нехай вони будуть здорові і міцні не тільки фізично, а й духом!
- побажав президент Одеської юридичної академії та Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов..

Я хочу сказати, що величезну роль зіграло те, що Олег є студентом Міжнародного гуманітарного університету, тому що такого ставлення до спортсменів - поваги в першу чергу, прийняття ситуації, тому що дуже часто з навчальним процесом збігалися найбільші змагання, такі як чемпіонат світу і Європи . В цьому відношенні завжди ставилися з розумінням до нас, і Сергій Васильович Ківалов і весь педагогічний колектив і це дійсно дуже важливо,
- підкреслила Наталія Коган.
Графік Олега Гути дуже щільний, і крім обласних змагань, чемпіонатів і кубків України включає в себе також і ряд інших ліцензійних змагань. Зараз Олег докладає всіх зусиль, щоб завоювати ліцензію на участь у Всесвітніх іграх.