«Дорогі співробітники бібліотек, від щирого серця вітаю вас з професійним святом! Дякую за вашу працю, дбайливе ставлення до книг і велику любов до своєї роботи. Якби не бібліотеки, столітні, тисячолітні знання не могли б передаватися з покоління в покоління. А знання - це сила.

Національний університет «Одеська юридична академія», крім інтенсивної наукової, культурної, а також спортивного життя, відомий найбільшою в країні Науковою бібліотекою. Найбагатший бібліотечний фонд формувався протягом багатьох років. На сьогодні електронний каталог автоматизованої системи Unilib налічує близько мільйона описів, щомісяця наш репозитарій відвідують користувачі більш ніж 50 країн світу. Показовим є той факт, що кожен другий підручник, кожна друга монографія в сфері юриспруденції виходять зі стін Одеської юридичної академії! У Музеї рідкісної книги, який є єдиним в Україні, зберігаються справді унікальні видання - першоджерела українського права.

У Всеукраїнський день бібліотек хочу щиро побажати процвітання нашим бібліотекам, і нехай читачів стає тільки більше!» , - написав на своїй офіційній сторінці на Facebook Президент Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов ..