Олена Обухівська провела майстер-клас на тему «Досвід у комунікаціях та дійові особи» для студентів кафедри кіно і телебачення та економіко-правового коледжу. Під час зустрічі Олена розкрила зміни, які відбулись за останні 5 років у сфері комунікацій, ефективність створення та просування корпоративних медіа, роль соціальних мереж у сучасному світі, їх ефективність, важливість сегментування аудиторії для створення ефективної комунікації. За словами спікера: «Люди, які прагнуть розвиватись, досягати якісно нового рівня життя та будувати кар’єру, просто повинні знати основи комунікацій». Тема для присутніх стала цікавою і актуальною. Гостя пообіцяла ще раз завітати до Міжнародного гуманітарного університету з іншою актуальною темою.