З метою підвищення професійного рівня лікарів з вересня 2019 року факультет післядипломної медичної освіти ОМІ МГУ приймає заявки на курси спеціалізації за наступними лікарськими спеціальностями з видачою відповідного посвідчення:

• «Анестезіологія та інтенсивна терапія»;
  • «Організація і управління  охороною здоров’я»;
  • «Стоматологія»;

Курси спеціалізації будуть проводитись згідно вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22.02.2019 №446 "Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів".
Навчання фахівців здійснюється на платній основі згідно п. 3 «Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796 та листа МОЗ України від 20.03.2007 р. № 08.01-22/679.

При оформленні на цикл спеціалізації при собі мати:

• Паспорт, ідентифікаційний код (оригінал та копія),
  • диплом про закінчення ВУЗу (оригінал та завірена копія),
  • свідоцтво про одруження, якщо диплом виданий на інше прізвище (завірена копія),
  • посвідчення (або сертифікати лікаря-спеціаліста) про закінчення інтернатури  (оригінали та завірені копії),
  • копія трудової книжки (завірена),
  • 2 фотографії розміром 3х4.

Копії документів мають бути завірені відділом кадрів установи, яка направляє на цикл або нотаріально.

З питань уточнення інформації прохання звертатися до довідки за телефоном +38(048)788-98-03