Новини УніверситетуМіжнародний гуманітарний університет підписав договір про співпрацю з Університетом єврорегіональної економіки імені Альчіде де Гаспері в Юзефові (Варшава, Польща). Ця угода відкриває можливість творчим спеціальностям університету проходити стажування на польських телерадіокампаніях, брати участь у науково-практичних конференціях, майстер-класах та наукових студіях.
Також встановлено зв’язки з Університетом Мігеля Ернандеса (м. Ельче, Іспанія). Завідувач кафедри кіно і телебачення Тетяна Уварова, яка є ініціатором підписання міжнародних угод у контексті розвитку творчих спеціальностей університету, познайомилась з викладачами факультету «Журналістики та аудіовізуальної культури» Університету Мігеля Ернандеса, які готують спеціалістів зі спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво». Завдяки цьому візиту для студентів МГУ відкрилась ще одна можливість для вдосконалення своїх знань та вмінь.
«Світ глобалізується і наша місія, як одного з кращих університетів нашої країни, забезпечити студентам Міжнародного гуманітарного університету, знайомство та пізнання міжнародних фахових досягнень. Відкрита комунікація із польськими та іспанськими студентами, науковцями та медіафахівцями – це гарна нагода інтелектуального та культурного обміну» – зазначає ректор Міжнародного гуманітарного університету Костянтин Громовенко.
Підписано договір про співпрацю між Міжнародним гуманітарним університетом і організаційним комітетом Міжнародного кінофестивалю «Cine Volna» (м. Аліканте, Іспанія). В рамках угоди студенти спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» вже у грудні мають можливість взяти участь в конкурсній програмі короткометражок. На них чекає кінокампус, в програмі якого майстер-класи та практичні заняття з іспанськими кінематографістами.
Завідувач кафедри кіно і телебачення Тетяна Уварова вважає, що в Україні зараз особливо активізувався тренд української культури у світі. «Нам є куди рухатися вперед та чим поділитись із іноземними колегами. А вони, в свою чергу, також готові сприяти інтеграції українських фахівців та студентів у Европейський культурний простір».
Багатогранна співпраця між університетами різних країн – це чудові можливості для студентів, щоб затвердитись у творчій кінематографічній професійній спільноті.