Вітаємо команду Інституту права, економіки та міжнародних відносин «Juscutum», яка посіла почесне друге місце у міжвузівському правовому бліц-турнірі «Юстиція: минуле, теперішнє, майбутнє», поступившись лише одним балом команді переможця!!! Наша команда у складі Пустовіт Крістіни (капітан команди), Комар Анастасії, Ковалевич Ігора, Лебедь Олександра, Гришок Юлії показала дуже високий результат i ми пишаємося цим!!!
Сьогодні у правовому клубі «Правокатор» проходив міжвузівський етап правового бліц-турніру «Юстиція: минуле, теперішнє, майбутнє» за сприяння Головного територіального управління юстиції в Одеській області в рамках реалізації загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», де змагалися чотири команди.
Турнір складався з трьох етапів:
- надання коротких відповідей на питання щодо діяльності органів юстиції у минулому та сьогоденні;
- виконання ситуаційних завдань на правову тематику;
- дебати, під час якого учасники готували позиції «за» і «проти» та «рецензію» на новації Закону України «Про державну службу».