«Іноземцям буває непросто зрозуміти словосполучення «Старий Новий рік», тоді як ми відзначаємо це свято ось уже понад 100 років поспіль. Його виникнення можна назвати справжнім історичним феноменом. У 1918 році був проведений перехід з юліанського на григоріанський календар. Різниця між новим і старим стилем склала 13 днів, така розбіжність календарів і подарувало нам ще одне свято - Старий Новий рік, який відзначається з 13 на 14 січня. Разом з Україною Новий рік за старим стилем святкують у багатьох країнах СНД, а також в Сербії, Чорногорії, Північної Македонії і навіть в деяких регіонах Швейцарії. Для нас це не просто данина традиції, яку ми дотримуємося вже кілька поколінь, а й ще один чудовий привід зібратися всією родиною, в колі рідних і близьких в Щедрий вечір, привітати дорогих нам людей і провести день так, як хотілося б щоб пройшов весь майбутній рік.

Дорогі друзі, нехай збудеться те, про що давно мріє кожен з нас, а Новий рік подарує всім нам великі надії, прагнення та довгоочікувані зміни на краще!» , - написав на своїй офіційній сторінці на Facebook почесний громадянин міста Одеси та Одеської області, Президент Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету, академік Сергій Ківалов.