Новини Університету

«Разом з Новим роком в наше життя приходять нові надії і віра. Віра в те, що ми втілимо всі мрії в реальність. Але головне - заради кого ми готові здійснювати важливі вчинки в житті. Заради тих, хто тільки починає пізнавати цей світ. Заради тих, хто, володіючи багатими знаннями і досвідом, стоїть на порозі великих звершень. Заради найрідніших і найближчих людей, які завжди поруч з нами. Тільки разом ми в силах реалізувати всі задумані плани. А новорічні свята - це найкращий час, щоб дарувати радість та посмішки оточуючим, ділитися своїм теплом і увагою.

Є таке чудове висловлювання, що Новий рік - це День народження всіх людей на Землі. Це прекрасний привід озирнутися назад і згадати все хороше, що було в році, що минає, - то, що дозволяє нам пишатися, що гріє душу, від чого завмирає серце і розквітає посмішка на обличчі. Я впевнений, що у кожного з нас в цьому році було багато подій і спогадів, які хочеться зберегти надовго.

Любі друзі! Від щирого серця бажаю, щоб наступний рік подарував приємні події і зустрічі, приніс в кожен будинок щиру любов і великий достаток, а негаразди залишив позаду. З Новим, 2020 роком!»
, - написав на своїй офіційній сторінці на Facebook почесний громадянин міста Одеси та Одеської області Сергій Ківалов.