Сьогодні в Україні своє професійне свято відзначають служителі Феміди. Працівники судів, своєю злагодженої діяльністю забезпечують судовий захист прав і законних інтересів кожного українського громадянина, вносять неоціненний вклад у побудову в нашій країні істинно правової та демократичної держави. Звертаючись до суду, люди покладають надії на відновлення справедливості і невідворотність покарання для людей, що переступають закон, і головне завдання держави - виправдати ці надії за допомогою створення ефективної судової системи. У справі наближення українського правосуддя до європейських стандартів - максимальної прозорості, доступності кожному громадянину, мінімізації корупційних ризиків і скорочення термінів розгляду справ судами, важлива роль відведена належному кадровому забезпечення судової реформи. Національний університет «Одеська юридична академія» здійснюють підготовку висококласних кадрів для судів всіх інстанцій на базі судово-адміністративний факультет і Центр підготовки магістрів публічної служби та професійних суддів. Наші вчені та викладачі, пройшовши складний конкурс, стали суддями Верховного Суду, Конституційного суду України, Вищого антикорупційного суду України, входять до складу науково-консультативної ради при Верховному Суді, займаючись підготовкою наукових висновків з питань, що виникають в практиці вищої інстанції в структурі судів загальної юрисдикції. Ми пишаємося нашими випускниками, які на сьогоднішній день здійснюють правосуддя в різних куточках країни, і нашими студентами, які старанно вчаться, розвивають в собі всі необхідні якості і навички, щоб вже незабаром взяти на себе почесну і складну місію виносити рішення іменем України. У цей святковий день я від щирого серця вітаю тих, хто з гордістю носить суддівську мантію на своїх плечах. Терпіння і витримки у Вашій непростій професії, впевненості в прийнятті рішень і всебічної підтримки з боку держави і суспільства! Нехай Ваші виважені рішення сприяють зростанню поваги до інституту суддівства!