«Сьогодні ми відзначаємо Всесвітній день науки за мир і розвиток. Заснований ЮНЕСКО міжнародне свято покликано нагадати всім державам про те, що будь-які наукові досягнення повинні бути використані винятково в мирних цілях. Більша частина сучасних досягнень є продуктом багаторічного співробітництва наукових шкіл з різних країн і континентів. Разом з тим, не варто зменшувати значення розвитку науки для кожного окремо взятого держави. Як правильно  у свій час відзначив видатний учений-фізик Фредерік Жоліо-Кюрі, «Наука необхідна народу. Країна, яка її не розбудовує, неминуче перетворюється в колонію». Вважати науку другорядним явищем – помилка, що веде до відтоку інтелектуальної еліти за кордон й у підсумку - значному зниженню рейтингу держави у світовому співтоваристві.
Подібна доля вже давно могла б спіткати й Україну, якби не величезний ентузіазм учених, які незважаючи на недостатнє фінансування, залишаються вірними своїй справі. Таке прагнення необхідно всіляко підтримувати, що ми й робимо з моменту заснування Національного університету «Одеська юридична академія» і Міжнародного гуманітарного університету. Завдяки створенню  сприятливих умов  для проведення наукових досліджень, професійного становлення молодих учених, нам удалося відродити колишню міць найсильнішої в Україні Одеської школи права.
У цей день я від усієї душі прагну побажати нашим ученим нових ідей, натхнення, і щоб держава завжди цінувала їхню нелегку працю!», - написав на своїй офіційній сторінці на Facebook Президент Національного університету «Одеська юридична академія», Міжнародного гуманітарного університету, почесний громадянин міста Одеси й Одеської області Сергій Ківалов.