«Щорічно 10 листопада мільйони молодих людей різних країн і національностей відзначають своє свято – Всесвітній день молоді. Молодість дана для того, щоб отримувати знання, створювати родину й шукати своє покликання в житті. Інший раз буває так легко заплутатися у вирі подій, тому для того, щоб не збитися зі шляху й досягтися своїх цілей молодим людям дуже потрібна наша постійна підтримка й допомога. Це має виражатися в створенні широких можливостей для одержання освіти, заняття спортом і участі в суспільному житті держави. Такі можливості повинні бути доступні всім молодим людям незалежно від рівня достатку. Подібна модель підтримки молоді протягом багатьох років існує в Національному університеті «Одеська юридична академія» і Міжнародному гуманітарному університеті, де студенти із усіх регіонів України можуть отримати якісну освіту і гарантоване подальше працевлаштування, досягтися значних успіхів у спорті й зробити перші кроки в суспільній і політичній діяльності. Спостерігаючи за тим, як старанно вчаться наші студенти, як зовсім ще юні хлопці й дівчата організовують різні благодійні заходи, суботники, допомагають дитячим будинкам – я упевнений: у нашої молоді прекрасне майбутнє!
Сьогодні я поздоровляю зі святом усіх молодих людей України! Нехай ваша молодість буде яркою, насиченої й подарує багато незабутніх моментів, приємних зустрічей і блискучих досягнень!». – написав на своїй офіційній сторінці на Facebook Президент Національного університету «Одеська юридична академія», Міжнародного гуманітарного університету, почесний громадянин міста Одеси й Одеської області Сергій Ківалов.