Новини Університету

В Одесі вже звикли до того, що пісенна програма в Ротонді Міського саду починає свою роботу із самої ранньої весни й закінчується вже з настанням справжніх холодів, а це значить – майже цілий рік. І зараз, незважаючи на те, що стовпчики термометрів повзуть униз, у Ротонди, як завжди, багатолюдно. У прохолодні осінні вечори одеситів і гостей міста зігрівають добрі емоції й враження від виступів студентів Одеської юридичної академії й Міжнародного гуманітарного університету. Для кожного концерту юні виконавці ретельно підбирають репертуар, щоб порадувати серця глядачів новими композиціями.

Концерти відвідує сам ініціатор соціального проекту, Президент Національного університету «Одеська юридична академія» і Міжнародного гуманітарного університету, Почесний громадянин міста Одеси й Одеської області Сергій Ківалов.

Сергій Васильович відзначає, що вже протягом років ініційований їм проект розвивається, здобуваючи все більшу популярність.

Я пишаюся цим соціальним проектом, і мені дуже приємно, що він добре сприймається одеситами. Приємно, що за вісім років, протягом яких проходять наші концерти тут, на Ротонді, одеська пісенна творчість популяризує наше місто серед туристів. А одесити вже почувають себе тут, у Ротонди, як будинку, знають по іменам виконавців, підтримують їхніми оплесками. Крім того, що тут збираються потанцювати люди старшого віку, сюди приходять і діти з батьками. Діти радіють, переймають наші одеські традиції, і це робить наше місто ще краще. - говорить Сергій Васильович.

Одеса – туристичне місто. Тому концерти відвідують не тільки місцеві жителі, але й туристи з далекого й близького зарубіжжя або з різних куточків нашої країни.

Ми із друзями вчора приїхали з Києва. Прийшли сюди відпочити, тому що знали, що тут відмінне місце, гарний відпочинок із прекрасними веселими піснями. Настрій крутий, усі дуже здорово. - говорить киянка Олена.

Я дуже люблю одеські пісні – це пісні моєї молодості, тут їх виконують гарні молоді люди з гарними голосами. Відчувається гарна підготовка, спасибі вам від серця. - радіє Наталя Сергіївна.

Мій син – моряк, я приїхала до нього в гості, і прекрасно ми відпочиваємо завдяки цьому концерту. Дуже атмосферний вечір вийшов, спасибі тим, хто це організував. - ділиться враженнями Ірина Петрівна.

Дуже подобається концерт. Ми щосуботи приходимо сюди й дивимося, як люди танцюють. Величезна дяка Сергію Васильовичу Ківалову, що він от так дарує радість людям. - говорить одеситка Олена Олексіївна.

Одеські пісні звучать у самому серці Одеси – це прекрасно! Ми дуже прагнемо, щоб Сергій Васильович приїхав у Київ, і такі заходи організував і там. Ми із задоволенням самі прийдемо, і запросимо всіх друзів. - виражають побажання наші гості з Києва.

Крім того, що концерти в Ротонді Міського саду радують серця людей, вони ще й відкривають нові таланти. Це вже не раз підтвердили вокальні конкурси «Пісні в моря» і «Співаю про тебе я, Одеса моя». У липні й вересні проводилися фінали цих конкурсів, що визначили переможців. А підготовка до сезону майбутнього року вже почалася. Бажаючих взяти участь у боротьбі за коштовні призи – багато. А оцінює конкурсантів і вибирає переможців кваліфіковане безстороннє журі, у складі якого – народні й заслужені діячі мистецтв і лауреати міжнародних конкурсів.

Джерело: «Слово»