«9 лютого відзначають Міжнародний день стоматолога. Незважаючи на те, що це досить молодий професійне свято, сама професія дантиста налічує кілька тисячоліть. Через багато століть кардинально змінилася техніка лікування, з'явилися інноваційні методи діагностики і високотехнологічне стоматологічне обладнання, однак, як і раніше, в центрі всієї стоматології залишається лікар з його майстерністю і щирим прагненням допомогти кожному своєму пацієнту. Професія дантиста цілком заслужено вважається однією з найбільш складних в сфері медицини, і щоб досконало нею оволодіти йдуть роки навчання і клінічної практики. В цьому відношенні для студентів Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету створені всі умови: мистецтву професії їх навчають кращі лікарі, кандидати і доктора медичних наук, а навчальну практику майбутні фахівці проходять на базі двох ультрасучасних студентських стоматологічних клінік. Переконаний, що після закінчення університету все вони стануть прекрасними фахівцями і будуть якісно виконувати свою роботу, даруючи пацієнтам красиві посмішки.
У день професійного свята хочеться побажати всім стоматологам нашої країни - і досвідченим, і початківцям, і тим, хто тільки освоює цю, можна сказати, ювелірну професію, міцного здоров'я, позитивного настрою, поваги і процвітання! Нехай Ваш лікарський талант неодмінно буде оцінений по достоїнству! », - написав на своїй офіційній сторінці на Facebook президент Міжнародного гуманітарного університету, академік Сергій Ківалов.