Студенти спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво і виробництво» Міжнародного гуманітарного університету пройшли практику у місті Аліканте, Іспанія.
Перші кілька днів практики були присвячені знайомству з містом і пейзажній зйомці.
Студенти відвідали університет Мігеля Ернандеса у місті Ельче (Іспанія). Познайомилися з інфраструктурою університету і відділами. Особливу увагу звернули на бази підготовки фахівців за спеціальністю «Аудіовізуальна культура і журналістика». Мали можливість попрактикуватися в монтажних аудиторіях, на телестудії і в університетському радіоцентрі. Відбулася зустріч з віце деканом факультету «Аудіовізуальної культури і журналістики", викладачем операторської майстерності - Франциско Мартінесом, професором, викладачем режисури - Вінсентом Хав'єром і професором, викладачем журналістики Монсерат Мартін. В рамках студенти відвідали майстер-клас з операторської майстерності від фахівців провідного іспанського рекламного агентства. Правильно використовувати світло і колір студенти практикувалися на території середньовічного замку Санта Барбара.
В рамках практики також відбулася зустріч з директором Міжнародного кінофестивалю «CINE VOLNA» Анною Ільясовою. Діти дізналися багато інформації про кінофестивалі Іспанії, особливості їх організації та можливість участі в них молодих кінематографістів.
Величезне враження на студентів справила зустріч з актрисою і режисером Наталією Бондарчук. Вона розповіла про роботу з іменитими кінематографістами – Тарковським і Параджановим. А також про свого батька – Сергія Бондарчука.
Наші студенти також спостерігали за роботою «в полі» тележурналіста однієї з телекомпаній в умовах прямої трансляції.
За підсумком практики студенти кафедри кіно і телебачення отримали не тільки міжнародні сертифікати, а й море незабутніх вражень та важливих навичок.