Професорсько-викладацький та студентський колектив Міжнародного гуманітарного університету вітає ректора університету, кандидата юридичних наук, доцента Костянтина Вікторовича Громовенка з Ювілеєм!

Сміливо можна сказати, що Ваш життєвий шлях є прикладом самовідданого служіння справі зміцнення і розвитку системи освіти. Ваша успішна науково-педагогічна діяльність нерозривно пов'язана з Міжнародним гуманітарним університетом. Ви пройшли шлях від студента до ректора закладу вищої освіти. І, ставши ректором, Ви в повній мірі продовжуєте реалізовувати свій творчий потенціал і лідерські якості.

Нехай Ваш професіоналізм і відданість справі ще довго служать Міжнародному гуманітарному університету і стануть основою для нових звершень! Бажаємо Вам кожен день зустрічати з новими силами, геніальними ідеями, світлими надіями, великими можливостями та чудовим настроєм! Благополуччя і щастя Вам і Вашій родині!