12-13 березня 2020 року у Національному фармацевтичному університеті (м. Харків) відбувся 2 етап Всеукраїнської Олімпіади серед студентів фармацевтичних навчальних закладів України, що навчаються за спеціальністю «Технологія парфумерно-косметичних засобів» з дисципліни «Косметологія». Олімпіада проходила на базі кафедри «Косметології та аромології» (Зав. кафедри, д.фарм.н., професор Башура Олександр Геннадійович).

В Олімпіаді прийняли участь студенти 11 ВЗО України. Всього прийняли участь 25 студентів.

Міжнародний гуманітарний університет представляли студенти 5 курсу навчання спеціальності «Технологія парфумерно-косметичних засобів»: Таран Вікторія, Шевченко Анастасія, Гріченіченко Юлія. Безпосередню підготовку наших студентів до Олімпіади здійснювала к.б.н., доцент кафедри загальної та клінічної фармакології Хоменко Тетяна Володимирівна (зав. кафедри д.мед.н., професор Пекліна Галина Петрівна).

За результатами дводенних змагань студенти нашого університету зайняли 4 загальнокомандне місце, поступившись тільки лідерам освітніх програм з даної дисципліни в Україні : команді Національного фармацевтичного університету (м. Харків), Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (м. Київ) та Івано-Франківського державного медичного університету.

Вітаємо наших студентів та викладачів!