У лютому 2020 року Комратський Державний університет в республіці Молдова провів міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт з економіки.

У ньому брали участь студенти з країн Європи та Азії, а саме з Польщі, Румунії, Туреччини, Росії, Білорусії, України, Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Вірменії і Молдови. Всього взяло участь 239 представників студентської молоді.

Всі роботи, які були відправлені на конкурс, проходили дуже серйозне і жорстке рецензування і перевірку на унікальність.

У березнi 2020 року були підведені підсумки конкурсу.

За підсумками конкурсу друге місце зайняла студентка 4-го курсу Інституту Права Економіки і міжнародних відносин Агдерлі Діана з науковою роботою на тему «Дослідження сучасного економічного розвитку хімічної індустрії в Україні».

Вітаємо з перемогою Діану та її наукового керівника, д.е.н. , завідувача кафедри менеджменту Деркач Тетяну Вадимівну!!!