Нагадуємо, що факультет післядипломної освіти Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету продовжує приймати заявки на проведення циклів спеціалізації, стажування та тематичного удосконалення з подальшою видачею відповідного посвідчення за наступними лікарськими спеціальностями: «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Акушерство та гінекологія», «Організація і управління охороною здоров’я», «Загальна практика – сімейна медицина», «Лабораторна діагностика», «Педіатрія», «Стоматологія», «Судинна хірургія», «Ультразвукова діагностика» та іншими спеціальностями.
     Цикли тематичного удосконалення проводяться за денною та дистанційною формою навчання тривалістю два тижні з нарахуванням 50 балів.
     Також наявний додатковий безкоштовний сервіс – супровід портфоліо лікарів та провізорів усіх спеціальностей задля підготовки якісного пакету документів на атестацію.

Довідка за тел.: +38 (094) 9222803,
Адреса: м. Одеса, Фонтанська дорога, 23а.
e-mail: pdmo.mgu@gmail.com