ІПЕМВ спільно з ОМІ оголошує набір на освітню програму "МЕНЕДЖМЕНТ З ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я". Фундаментальна програма для випускників бакалаврських програм. Дає можливість випускникам бути всебічно підготовленими для початку кар'єри в приватному, недержавному чи урядовому секторі охорони здоров’я. Місія програми - підготовка спеціаліста на перетині галузей менеджменту, охорони здоров'я та економіки, готового успішно розпочати кар'єру в одній з цих галузей.
Випускники можуть працювати на посадах: заступника головного лікаря із роботи з середнім медичним персоналом; заступника головного лікаря з адміністративно-господарської роботи; керівників структурних підрозділів медичних закладів, керівників економічних відділів, відділів кадрів медико-діагностичних, медико-оздоровчих, лікувальних, консультативних центрів; менеджерів медичних закладів державної і недержавної форми власності; працівників різних рівнів служб медичного страхування; представників зарубіжних фармацевтичних фірм та медичного обладнання; викладачів університету або медичного коледжу.

Наша адреса: м.Одеса, вул. Фонанська дорога, 33, каб.415
Тел.+380639460676 заступник директора, доцент Зеркіна Оксана Олександрівна