Новини Університету

Останнім часом у контексті реформування сфери охорони здоров’я все частіше на порядку денному з’являється питання щодо підготовки керівників для підприємств, у складі яких здійснюють діяльність медичні та фармацевтичні заклади. 

Інститут права, економіки та міжнародних відносин МГУ пропонує отримати вищу освіту за освітньою програмою «Менеджмент в охороні здоров’я» спеціальності 073 «Менеджмент» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за наявності диплома (спеціаліст, бакалавр, магістр) та успішної здачі єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ). 

Випускники освітньої програми отримують ступінь магістра (диплом державного зразка), який дозволить обіймати топові вищі управлінські посади у різнопрофільних закладах сфери охорони здоров'я відповідно до кваліфікаційних вимог.

Ми допоможемо з реєстрацією на ЄВІ та проконсультуємо щодо вступу на дану освітню програму. Якщо у Вас є запитання щодо умов вступу, особливостей навчання, освітніх можливостей та додаткових переваг, дізнавайтеся необхідну інформацію за адресою 65009, вул. Фонтанська дорога, 33 або за телефоном приймальної комісії: 0963638922 

(048) 719-88-38, email: priemnayamgu@gmail.com